Zoznam škôl vybavených IT Science Lab

Číslo Zmluvynázov PO / meno, priezvisko, titul FOsídlo (miesto podnikania) POKraj
165/ITA-SŠ/2017Stredná odborná školaLipová 8, 97251 HandlováTrenčiansky kraj
166/ITA-SŠ/2017GymnáziumŠrobárova 1, 04223 Košice-Staré MestoKošický kraj
167/ITA-SŠ/2017Gymnázium Pavla Jozefa Šafárika - Pavol Jozef Šafárik GimnáziumAkademika Hronca 1, 04801 RožňavaKošický kraj
168/ITA-SŠ/2017GymnáziumBernolákova 37, 94201 ŠuranyNitriansky kraj
169/ITA-SŠ/2017GymnáziumTrebišovská 12, 04011 Košice-ZápadKošický kraj
170/ITA-SŠ/2017Spojená školaKomárňanská 28, 94075 Nové ZámkyNitriansky kraj
171/ITA-SŠ/2017Piaristické gymnázium - Piaristická spojená škola sv. Jozefa KalazanskéhoPiaristická 6, 94901 NitraNitriansky kraj
172/ITA-SŠ/2017Gymnázium Martina HattaluŽelezničiarov 278, 02801 TrstenáŽilinský kraj
173/ITA-SŠ/2017GymnáziumŠkolská 7, 05201 Spišská Nová VesKošický kraj
174/ITA-SŠ/2017Spojená školaNábrežná 1325, 02401 Kysucké Nové MestoŽilinský kraj
175/ITA-SŠ/2017Spojená škola Juraja HenischaSlovenská 5, 08501 BardejovPrešovský kraj
176/ITA-SŠ/2017GymnáziumVaršavská cesta 1, 01008 ŽilinaŽilinský kraj
177/ITA-SŠ/2017Gymnázium Andreja SládkovičaJ.A Komenského 18, 97401 Banská BystricaBanskobystrický kraj
178/ITA-SŠ/2017Gymnázium Viliama Paulinyho-TóthaMalá hora 3, 03601 MartinŽilinský kraj
179/ITA-SŠ/2017GymnáziumAlejová 1, 04149 Košice-JuhKošický kraj
180/ITA-SŠ/2017Cirkevné gymnázium sv. MikulášaŠtúrova 383/3, 06401 Stará ĽubovňaPrešovský kraj
181/ITA-SŠ/2017Gymnázium Jána Adama RaymanaMudroňova 20, 08001 PrešovPrešovský kraj
182/ITA-SŠ/2017GymnáziumDr. C. Daxnera 88/3, 09380 Vranov nad TopľouPrešovský kraj
183/ITA-SŠ/2017Súkromné gymnázium FUTURUMKožušnícka 2, 91105 TrenčínTrenčiansky kraj
184/ITA-SŠ/2017Gymnázium duklianskych hrdinovKomenského 16, 08924 SvidníkPrešovský kraj
185/ITA-SŠ/2017Gymnázium Ľudovíta ŠtúraHronská 1467/3, 96049 ZvolenBanskobystrický kraj
186/ITA-SŠ/2017Gymnázium Jána ChalupkuŠtúrova 13, 97718 BreznoBanskobystrický kraj
187/ITA-SŠ/2017Súkromná stredná odborná školaUl. 29. augusta 4812, 05801 PopradPrešovský kraj
188/ITA-SŠ/2017Gymnázium Angely MericiHviezdoslavova 10, 91701 TrnavaTrnavský kraj
189/ITA-SŠ/2017GymnáziumŠtudentská 4, 06901 SninaPrešovský kraj
190/ITA-SŠ/2017Stredná priemyselná škola elektrotechnickáKomenského 44, 04001 Košice-SeverKošický kraj
191/ITA-SŠ/2017GymnáziumHorešská 18, 07701 Kráľovský ChlmecKošický kraj
192/ITA-SŠ/2017Gymnázium Pavla HorovaMasarykova 1, 07179 MichalovceKošický kraj
193/ITA-SŠ/2017GymnáziumNámestie padlých hrdinov 2, 98615 FiľakovoBanskobystrický kraj
194/ITA-SŠ/2017Stredná priemyselná škola elektrotechnickáPlzenská 1, 08047 PrešovPrešovský kraj
195/ITA-ZŠ/2017Základná školaFraňa Kráľa 838, 96681 ŽarnovicaBanskobystrický kraj
196/ITA-ZŠ/2017Základná školaDargovských hrdinov 19, 06668 HumennéPrešovský kraj
197/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouRabčice 194, 02945 RabčiceŽilinský kraj
198/ITA-ZŠ/2017Základná školaPark Angelinum 8, 04001 Košice-Staré MestoKošický kraj
199/ITA-ZŠ/2017Základná školaPožiarnická 3, 04001 Košice-JuhKošický kraj
200/ITA-ZŠ/2017Základná školaŠkolská 389, 09413 SačurovPrešovský kraj
201/ITA-ZŠ/2017Základná škola Júliusa Juraja ThurzuA. Bernoláka 20, 96212 DetvaBanskobystrický kraj
202/ITA-ZŠ/2017Základná školaUlica mieru č. 1235, 01401 BytčaŽilinský kraj
203/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školou Samuela TimonaTrenčianska Turná 30, 91321 Trenčianska TurnáTrenčiansky kraj
204/ITA-ZŠ/2017Cirkevná základná škola pri Katolíckej spojenej školeNám. Andreja Škrábika č.5, 01501 RajecŽilinský kraj
205/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školou Milana Rastislava ŠtefánikaBudimír 11, 04443 BudimírKošický kraj
206/ITA-ZŠ/2017 Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Petra a Pavla Komenského 64/17, 06781 Belá nad CirochouPrešovský kraj
207/ITA-ZŠ/2017Základná školaHrnčiarska 2119/1, 96001 ZvolenBanskobystrický kraj
208/ITA-ZŠ/2017Základná školaLipová 13, 05201 Spišská Nová VesKošický kraj
209/ITA-ZŠ/2017Základná školaŠkolská 5, 92207 Veľké KostoľanyTrnavský kraj
210/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouVlčany 1547, 92584 VlčanyNitriansky kraj
211/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouHlavná 320/79, 04417 SlanecKošický kraj
212/ITA-ZŠ/2017Základná školaGašpara Haina 37, 05401 LevočaPrešovský kraj
213/ITA-ZŠ/2017Základná školaZakarpatská 12, 04801 RožňavaKošický kraj
214/ITA-ZŠ/2017Základná školaOkružná 17, 07101 MichalovceKošický kraj
215/ITA-ZŠ/2017Základná školaJanigova 2, 04023 Košice-Sídlisko KVPKošický kraj
216/ITA-ZŠ/2017Základná školaVýčapy-Opatovce 185, 95144 Výčapy-OpatovceTrenčiansky kraj
217/ITA-ZŠ/2017Základná školaBudkovce 355, 07215 BudkovceKošický kraj
218/ITA-ZŠ/2017Základná školaT. J. Moussona 4, 07101 MichalovceKošický kraj
219/ITA-ZŠ/2017Základná školaHolubyho 15, 92101 PiešťanyTrnavský kraj
220/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouPod hájom 967, 01841 Dubnica nad VáhomTrenčiansky kraj
221/ITA-ZŠ/2017Základná školaJuh 1054, 09301 Vranov nad TopľouPrešovský kraj
222/ITA-ZŠ/2017Základná školaUl. Komenského 307/22, 08901 SvidníkPrešovský kraj
223/ITA-ZŠ/2017Základná škola J.A.KomenskéhoUl. Komenského 7, 05001 RevúcaBanskobystrický kraj
224/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školou Hugolína GavlovičaŠkolská 369, 01852 PruskéTrenčiansky kraj
225/ITA-ZŠ/2017Základná školaPolianska 1, 04001 Košice-SeverKošický kraj
226/ITA-ZŠ/2017Základná školaKrosnianska 4, 04022 Košice-Dargov. hrdinovKošický kraj
227/ITA-ZŠ/2017Základná školaUlica Vajanského 2844/47, 98401 LučenecBanskobystrický kraj
228/ITA-ZŠ/2017Základná školaKomenského 6, 07301 SobranceKošický kraj
229/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouKomenského 279/32, 02601 Dolný KubínŽilinský kraj
230/ITA-ZŠ/2017Základná školaRozmarínová 1, 94501 KomárnoNitriansky kraj
231/ITA-ZŠ/2017Základná školaBystrická cesta 14, 03401 RužomberokŽilinský kraj
232/ITA-ZŠ/2017Základná školaDr. Janského 2, 96501 Žiar nad HronomBanskobystrický kraj
233/ITA-ZŠ/2017Základná školaMlynská 697/7, 09101 StropkovPrešovský kraj
234/ITA-ZŠ/2017Základná školaBelehradská 21, 04013 Košice-Sídlisko ŤahanovceKošický kraj
235/ITA-ZŠ/2017Základná školaTrieda SNP 20, 97447 Banská BystricaBanskobystrický kraj
236/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouTajovského ulica 2764/17, 05801 PopradPrešovský kraj
237/ITA-ZŠ/2017Základná školaČeskoslovenskej armády 22, 08001 PrešovPrešovský kraj
238/ITA-ZŠ/2017Základná škola Jána Amosa KomenskéhoNová cesta 9, 94110 TvrdošovceNitriansky kraj
239/ITA-ZŠ/2017Základná škola Jozefa HorákaP. Dobšinského 17, 96922 Banská ŠtiavnicaBanskobystrický kraj
240/ITA-ZŠ/2017Základná škola Jána Amosa KomenskéhoKomenského 3, 94501 KomárnoNitriansky kraj
241/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školou Jána VojtaššákaZákamenné 967, 02956 ZákamennéŽilinský kraj
242/ITA-ZŠ/2017Základná školaM. Rázusa 1672/3, 96001 ZvolenBanskobystrický kraj
243/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouCentrum I 32, 01841 Dubnica nad VáhomTrenčiansky kraj
244/ITA-ZŠ/2017Základná školaJána Švermu 6, 07101 MichalovceKošický kraj
245/ITA-ZŠ/2017Základná školaSadová 620, 90501 SenicaTrnavský kraj
246/ITA-ZŠ/2017Základná školaŠmeralova 25, 08001 PrešovPrešovský kraj
247/ITA-ZŠ/2017Základná školaDuklianska 1, 95701 Bánovce nad BebravouTrenčiansky kraj
248/ITA-ZŠ/2017Základná školaSpojová 14, 97404 Banská BystricaBanskobystrický kraj
249/ITA-ZŠ/2017Základná školaStaničná 13, 04001 Košice-JuhKošický kraj
250/ITA-ZŠ/2017Základná škola s materskou školouŠkolská 292/7, 97201 BojniceTrenčiansky kraj
251/ITA-ZŠ/2017Základná školaNad Medzou 1, 05201 Spišská Nová VesKošický kraj
252/ITA-ZŠ/2017Základná škola Pavla DobšinskéhoP. Dobšinského 1744, 97901 Rimavská SobotaBanskobystrický kraj
253/ITA-ZŠ/2017Základná školaKežmarska 28, 040 01 KošiceKošický kraj
254/ITA-ZŠ/2017Základná školaSlovanská 1415/7, 017 07 Považská BystricaTrenčiansky kraj